Hep Sohbet Mobil Chat
Odaları

Hepsohbet.net Günümüzde artık sohbet ihtiyacınızı da internet üzerinden karşılayabilme imkanına sahipsiniz. Online sohbet odaları sizlere kolay ve keyifli sohbetin tadını çıkarma şansı tanımaktadır.
Üyel Olmadan Mobil Sohbet
Odaları

İnternetin bulunduğu cihazlardan 7/24 sohbet edebilmenize olanak tanıyan chat odaları, güzel zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Online chat odalarına dileyen herkes katılabilir ve istediği kadar zaman geçirebilir.

Kurallar


  • Genel Oda ve Kanallarımızda sohbet, chat, muhabbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) , Kesinlikle yasaktır.
  • Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumdaki ) kişilerin sizleri ikaz ve uyarıda bulunduğu durumda bunlara uyulması.
  • Maddi çıkar sağlamak için (para, kontör, kredi kartı bilgileri, vs, vs) gibi isteklerde bulunmak ve alenen dolandırmaya teşebbüs etmek gerek sitemizde yasak olmakla birlikte bu amaçla sitemize gelmiş kişileri tespit edildiği zaman sitemizden uzaklaştırılacağını bildirmek isteriz. Ayrıca kullanıcılarımızdan rıcamız bu kişileri derhal yönetime bildirmeleri olacaktır.
  • Özel sohbet ve chat pencerelerinde T.C kanunlarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti devlet büyüklerine ve erkanlarına hakaret etmek kötü söz sarf etmek ve küçük düşürmek kesinlikle YASAKTIR.
  • Sitemiz üzerinde farklı sitelerin reklamlarını yapmak. Kullanıcıları başka diğer sitelere davet etmek. KESİNLİKLE YASAKTIR!

Kategoriler


Popüler Yazılar