mIRC Script

mIRC Script

ExCaLuBuR     22-12-18     Chat, Radyo, Sohbet, Sohbet Odaları     mIRC Script     309 Defa Okundu

Mirc Script nedir ?

Mirc Script ; IRC ( İnternet Relay Chat ) konulu yazımız da anlattığımız irc sohbet sunucuları ve sohbet odalarına giriş yapmanıza yarayan çok kullanışlı bir arayüz programıdır.

Kullanacağımız mirc scriptler sayesinde daha akışkan , anlaşır bir şekilde chat sitelerine ve sohbet odalarına bağlanıp muhabbet edebilirsiniz.

Mirc Script en çok Google   üzerinde en çok , mirc indir , mirc yükle , mirc script , mirc addon , mirc script hazır kodlar , mirc script remoteleri , mirc script yapımı , mirc script exe , mirc icon , mirc script ses dosyaları gibi gibi ana anahtar kelimeler ile aranmaktadır.

Mirc Scriptler ile sohbet , chat , muhabbet sitelerine bağlana bileceğinizi belirtmiştik. mIRC Script kullanıcıları bir nevi 2 ‘ ye ayrılır profesyonel mirc kullananlar ve görsellik ve hazır komut ağırlıklı olarak kullanan standart kullanıcılar.

Mirc script programları sohbet sitelerinde eğlence ve daha kolay kullanım adına mirc remote’ler , mirc aliases ‘ler ve hazir mirc kodları gibi yardımcı kodlar ile donatılıp Sohbet etmeyi daha kolay hale getirmektedir.

Mirc scriptler icinde Oper Menü , Admin Menü , Kanal Operatör Menüsü, Nickserv , Chanserv, Memoserv , Operserv , Adminserv ve raw komutları gibi hazir komutlar bulunmaktadır. Aynı zamanda , Online Radyo dinleme  , Web Sohbet siteleri listesi , Hazır oyunlar , çeşitli kısayol F tuş seçenekleri vb. özellikler bulunmaktadır.

The following two tabs change content below.

ExCaLuBuR

Latest posts by ExCaLuBuR (see all)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - HepSohbet.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim