Sam4 Kurulumu

Sam4 Kurulumu

admin     01-03-19     Blog     Sam4 Kurulumu     217 Defa Okundu

Merhaba arkadaşlar , bu yazımız da siz değerli kullanıcılarımıza ve dj radyo programına ihtiyaç duyan radyo yayıncısı arkadaşlara online radyo yayın yapma programı olan Sam 4 ( broadcaster ) kurulumunu anlatmaya çalışacağız.

Sam4 indir yükle full crackli sam 4

Sam 4 Kurulum Anlatımı

Sam 2 Programının kullanışlılığı online radyo yayını yapan dj arkadaşların ve radyo programcılarının beğenisini topladı ve sam 4 programının da popülaritesinin artmasına sebep oldu . Mobil Sohbet ve chat sitelerin de yayın yapmak da olan djlerin bir çoğu sam 4 programını rahatlıkla kullanmakta ve oldukça da memnundur. Üstteki linkten full crack ve sam 4 programını indirip sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Kurulumu sizler için anlatmaya başlıyoruz.

Sam 4 zipli dosyamızı HepSohbet adresinden indirdikten sonra önce zipden çıkarıyoruz.

sam 4

Zipten çıkardıktan sonra klasörün içine gidin. SamBC Setup klasörünü açın,  sambc-up-v498 setup dosyasına çift tıklayınız. İlk seçenekte NEXT seçeneğini seçin.Daha sonra gelen seçenekte I AGREE seçeneğini seçin.Sonraki seçenekte NEXT seçeneğini seçin.Daha sonra INSTALL seçeneğini seçin.

Kurulumun ilk aşaması başlayacak.Bittiğinde FINISH seçeneğini seçin. Masa üstünde programın kısayolu oluşacak. Çift tıklıyoruz, ilk seçeneğe NEXT diyoruz, gelen yerde solda Firebird seçeneğini seçtikten sonra NEXT diyoruz.

Daha sonra 3 kez seçeneklerde değişiklik yapmadan NEXT seçeneğini seçiyoruz. Sonrasında alttaki resimdeki seçenekler çıkacak. I have a valid registration key seçeneğini seçip, Automatically activate product seçeneğinin Tick’ ini kaldıracağız.

Sam4 Keygen

Daha sonra –  Pacth&Keygen –  klasörüne gideceğiz.Keygen.Incl.Patch  dosyasını açacağız.

Sam4 Pacth

SAM Broadcaster PRO v4.x.x  seçeneğini seçip GENERATE dediğimizde bize serial verecek. Sam Broadcaster Pro Registration Key yazan yere serial yapıştırdıktan sonra NEXT demeniz gerekiyor. Kurulum başarıyla tamamlandı diyecek.

FINISH seçeneğini seçiyoruz, artık son olarak programı aktif etmemiz gerekiyor.

PATCH YAPABİLMEMİZ İÇİN ÖNCELİKLE BİLGİSAYARIMIZDA SAĞ ALT KÖŞEDEN PROGRAMDAN ÇIKIŞ YAPMAMIZ GEREKİYOR

Daha sonra tekrar –Keygen.Incl.Patch– dosyasını açıyoruz, daha önceki gibi SAM Broadcaster PRO v4.x.x seçeneğini seçiyoruz. ACTIVATE PRODUCT seçeneğine tıklıyoruz.

Bize daha önce hedef bul diyerek ulaştığımız program dosyalarının içerisindeki SAMBC.exe’ yi bulmamızı isteyecek, benim bilgisayarımda C:\Program Files\SpacialAudio\SAM4 burada mesela. Bulduktan sonra -AÇ- seçeneğine tıklayacağız.

SAM YAYIN PROGRAMI

Dj programı

Ve en son File Patched Successfully! yani Patch Başarıyla Tamamlandı uyarısını aldıysak programımız aktif olmuş demektir. Sınırsız ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chanserv Komutları ( irc cs ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

The following two tabs change content below.

Latest posts by admin (see all)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Cinsel Sohbet - Popüler Cinsellik Odalarımız.

Canlı Sohbet - Cd Sohbet - Cinsel Sohbet -

Senle Hep Sohbet Edelim mi? :)

Tüm Hakları Saklıdır. 2018-2019 / Hepsohbet.net

iletişim - Kurallar - Hakkımızda - Forum - Blog - Sitemap -