Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Öncelikle Sağ menüde bulunan Sohbet ‘ e bağlan menüsünden muhabbet chat odalarımıza katılıp yeni arkadaşlar kurabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar , bu sayfamız da size sohbet siteleri hakkında bir kaç anlatım yapmaya çalışacağız.

Sohbet siteleri GOOGLE ‘ de sosyal medya tanışma ve arkadaşlık platformları arasında en çok aranan kelimeler arasında yerini almaktadır. Genel itibari ile bu anahtar kelime belirli bir siteyi baz almasa da sitenizin arama motorlarında üst sıralar da görünmesine çok faydası olacaktır. Sohbet siteleri içerisinde barındığı sohbet odaları aracılığı ile oyun , eğlence , radyo , muhabbet , chat gibi çeşitli ana başlıklarda ayrılır. Bu sayede sohbet sitelerine bulmaca tarzı oyun botları ile oyun oynamak isteyenler , radyo kanala girip müzik dinlemek ve online djlerden şarkı isteyerek sohbetin keyfine varabilirler.

Sohbet sitelerinin amacı bünyesinde daha çok kullanıcı (User) barındırmaktadır. Bu hareketliliği elde etmek için , sohbet sitelerinin arama motorlarındaki sıralamasını arttırmak , IRC Sohbet kısmındaki irc ağındaki anlayışı sağlam temeller üzerine kurmak çok önemlidir.

Sohbet sitelerinin mobil ve internet sayfası aracılığı ile girdiğimizde arayüz programı olan server client tabanlı çalışan Web Sohbet applet ve Mobil Sohbet applet programları ile çalıştığını görebilirsiniz.

Aşağıdaki resim bu appletlerden bir örnektir ;

Sohbet Applet

IRC ağlarına girişte birde miRC ve androIRC yazılımları mevcuttur . Bir diğer yazımızda sizlere bunları da anlatmaya çalıcağız.

The following two tabs change content below.

ExCaLuBuR

Latest posts by ExCaLuBuR (see all)

Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - HepSohbet.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim