Sohbet Teması Ücretsiz

Sohbet Teması Ücretsiz

ExCaLuBuR     03-03-19     Sohbet     Sohbet Teması Ücretsiz     38 Defa Okundu

Merhaba arkadaşlar bu yazımız da sizlere Sohbet Alemi sitemizde de kullanmakta olduğumuz kendi editlemem olan Ücretsiz Sohbet Sitesi Teması‘ nı paylaşacağım.

Bedava WordPress ( Wp Tema ) Sohbet teması arayan çok fazla kişi olduğunun farkındayım , lakin sizler için yayınlayacağım Html bedava sohbet temasından oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum. Html mobil uyumlu sohbet temamızı mobil sohbet siteleri de gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Ücretsiz olarak paylaşıma sunduğum bu tema sohbet , chat ve muhabbet sitelerinde kullanıla bilir. Resimlerini ve indirme linkini aşağıda bulacağınız sohbet temamız Hepsohbet.Net ‘ e bağlı olan Sohbetalemi.Net sohbet sitesinde kullanılmaktır. Sohbet girişleri ( sohbet.php ) ve sohbet ana sayfası ( index.html ) Hepsohbet Irc Sohbet ağlarına bağlanmaktadır. Kendi sohbet sitenize göre ayarlayabilir Sohbet Linki vermek isterseniz ArAnAnAdAm yada ExCaLuBuR ile temasa geçebilirsiniz.

Sohbet Alemi Sitesi Html Sohbet Sitesi Görüntüleri ;

Ücretsiz Sohbet Teması
Sohbet Tema
Html Sohbet Teması

Evet arkadaşlar resimde görmüş olduğunuz sohbet teması diğer ara sayfaları sohbet.php dosyası sohbet giriş ekranı ve diğer blog yazı sayfaları aşağıda indirme linki vereceğim adres de ki zip dosyasının içinde full sohbet tema olarak mevcuttur.

Ücretsiz Html Sohbet Teması İndir

Rar Şifresi : hepsohbet.net

The following two tabs change content below.

ExCaLuBuR

Latest posts by ExCaLuBuR (see all)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - HepSohbet.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim